WIELKI GOŚCINIEC LITEWSKI
Lokalna Organizacja Turystyczna

previous arrow
next arrow
Slider

BS Bartłomiej Skupiewski – kajak24.pl

Kajak24.pl to wypożyczalnia kajaków, która swoją działalność prowadzi przez cały rok.  Wszak sezon kajakowy nigdy się nie kończy. Firma powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia w branży kajakowej oraz pasji do kajakarstwa.

Firma zaprasza do korzystania z usług, jak również do współuczestnictwa w różnych spływach, które są przez nią organizowane. W ofercie znajdziecie nowoczesne, bezpieczne i wygodne kajaki polietylenowe.

Kajak24 współpracuje z największymi dystrybutorami sprzętu kajakowego w Polsce . W swojej ofercie dysponuje kajakami takich firm jak: PERCEPTION, ROTOMOD, RAINBOW, DAGGER, PALM, EGALIS-BOREAL.W obecnej chwili posiada ponad 50 nowych kajaków głównie modeli VISTA.

Spływy kajakowe organizowane są dla każdej ilości osób. Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży zapewniają transport osób, catering i inne atrakcje. Można tam zorganizować każdy spływ prywatny, rodzinny, szkoleniowy czy firmowy.

Spływy organizowane są po rzekach: Bug, Liwiec, Cetynia, Narew, Nurzec oraz na Zalewie Niewiadoma. Mogą to być zarówno spływy jednodniowe jak i dwudniowe. W  cenę takiego spływu wliczony jest kajak oraz transport z uczestników z wcześniej umówionego miejsca. Do dyspozycji uczestników są kajaki jedno; dwu lub nawet trzyosobowe.

Kajak24 czynnie uczestniczy również w największym spływie kajakowym po rzece Bug a mianowicie 500 kajaków.

Więcej informacji na temat spływów na stronie internetowej http://kajak24.pl/ oraz na Facebook https://www.facebook.com/kajak24