WIELKI GOŚCINIEC LITEWSKI
Lokalna Organizacja Turystyczna

previous arrow
next arrow
Slider

Gródek nad Bugiem

Gródek nad Bugiem to ośrodek położony nad samą rzeka Bug. Otwarty został w 2012 roku na części dawnej dworszczyzny i w centrum średniowiecznego grodu.

To wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku w cichym i spokojnym miejscu, z przepięknymi widokami i czysta przyrodą. Można tam poczuć klimat mazowieckiej wsi, skorzystać z dobrodziejstw natury, a podczas rejsu po rzece Bug podziwiać dziką przyrodę tej rzeki.

Nieopodal znajduje się cerkiew unicka, która jest najstarszą spośród zachowanych świątyń unickich powiatu sokołowskiego.

To miejsce również sprzyja plenerom, warsztatom, zielonym szkołom, konferencjom, pobytom grupowym czym indywidualnym. Jego nabużańska aura to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, seniorów, jak i dla innych grup wiekowych.

Na terenie ośrodka znajdują się domki, w których łącznie jest 46 miejsc noclegowych. Dzięki temu można tam śmiało zorganizować zieloną szkołę, kolonie dla dzieci, czy spotkania integracyjne.

Potrawy, w tamtejszej restauracji serwowane są z regionalnych składników a jego nadbużańskie otocznie sprawia, że często organizowane są wesela i imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości oprócz domków letniskowych jest również klimatyczny hotel z wieloma udogodnieniami.

Więcej informacji na stronie internetowej https://www.grodeknadbugiem.pl/ oraz na Facebook https://www.facebook.com/grodeknadbugiem

 

Adres:
Gródek nad Bugiem
Gródek Dwór 50
08-304 Jabłonna Lacka