WIELKI GOŚCINIEC LITEWSKI
Lokalna Organizacja Turystyczna

previous arrow
next arrow
Slider

Eurostruś Borzychy

Wypoczynek Eurostruś w Borzychach to malowniczy zakątek zlokalizowany w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego a dokładnie we wsi Borzychy w powiecie węgrowskim. Oddalony ok. 80 km od Warszawy.

Jest to miejsce, w którym można wypocząć obcując z naturą, wśród pól i lasów, w niedalekiej odległości od rzeki Liwiec. Jednym z jego elementów jest mini ZOO, gdzie żyje dużo ciekawych zwierząt, które goście mogą obejrzeć, poznać, karmić, głaskać i przytulać. Są tam zarówno zwierzęta hodowane w tym regionie, jak i egzotyczne okazy jak np. strusie afrykańskie.

Osobom lubiącym wygodnie wypoczywać Eurostruś oferuje domki letniskowe.

Każdy jest oddzielnie ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla dzieci, jak i zwierząt domowych. Domki są w pełni wyposażone, z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem.

Znajduje się tam również pole namiotowe z zapleczem sanitarnym i kuchennym, dostępem do prądu, wiatą z grillem oraz miejscem na ognisko.

Do atrakcji należy również m.in. duży plac zabaw, przejażdżki na kucyku, a także staw z rybami do wędkowania.

W okolicy jest mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku: spływy kajakowe piękną doliną Liwca, wycieczki rowerowe wśród łąk i lasów, zwiedzanie okolicznych zabytków.

Więcej informacji można uzyskać na Facebooku https://www.facebook.com/ZwierzyniecEurostrusBorzychy

 

Adres:
Wypoczynek w Eurostruś
Ul. Podlaska 2
07-100 Borzychy